Kvietimas Ignalinos miesto ir rajono gyventojams dalyvauti seminare „Socialiniai ir pilietiniai gebėjimai“

      Anykščių AMUICas  vykdo Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Oi, tik duokit mums šansą !“ ( projekto Nr. 08.3.2-ESFA-K-415-01-0112 ) , skirtą vyresnių darbingo amžiaus asmenų įtraukimui į savanorišką veiklą (nuo 55 metų iki pensinio amžiaus)

   Vykdant projektą,   mokymai –seminarai, skirti tikslinės grupės asmenims jau vyko Anykščiuose, Ignalinoje ir Molėtuose Artimiausiu metu numatyti  antrieji mokymai Ignalinoje.

     Prašau Jūsų pasidalinti KVIETIMU su savo kolegomis, ir visais norinčiais,, kurių amžius yra nuo 55 iki pensinio, į mokymus Ignalinoje 2019-09-18 (trečiadienis).

 Mokymai NEMOKAMI. Pirmas seminaras jau įvyko „Verslumas ir iniciatyvumas” ir žmonės jau žino lektorės dėstymo metodus. 

Seminaro nauda: mokymo dalyviai daug sužinos kaip bendrauti su žmonėmis, kaip mokėti priimti ir toleruoti skirtingus žmones. Mokės atpažinti  elgesio modelius. Sužinos kaip motyvuoti save ir aplinkinius, suteikti pozityvų grįžtamąjį ryšį. Bus supažindinti su Eneagramos ir kitais praktiniais įrankiais, bus motyvuoti ir galės lengvai bendrauti su kitais. Gebės daugiau pasirūpinti savimi ir iš naujo pažvelgti į save ir kitus!

Jei turite klausimų, tai visada klauskite, o mes mielai atsakysime. Prašau aktyviai registruotis internetu arba tiesiog atsiųskite dalyvių kontaktus (vardas, pavardė, gimimo metai ir kontaktai) iki 2019-09-15 d. Grupės skaičius 27 žmonės. 

Iki malonaus ir labai tikiuosi, kad surinksime dalyvių grupę bei žmonės sustiprins savo bendravimo kompetenciją.

Gražios Jums nuotaikos ir įkvepiančios dienos!

Pagarbiai,  Gita Kondrotaitė

VšĮ Gerovės ekonomikos instituto direktorė

www.gerovesekonomika.lt

VGTU lektorė, Verslo technologijų ir verslininkystės katedra, modulis „Verslo projektų valdymas”

Eneagramos ir verslo trenerė (ICTA)

www.gitakondrotaite.lt

Facebook: Verslo ir Eneagramos trenerė Gita Kondrotaitė; Socialinio Intelekto Mokymai

Verslo konsultantų tinklo narė (VšĮ Versli Lietuva)

+37068255322, 8 (5) 2677559

Būkite motyvuoti ir visada kreipkitės, jei prireiks verslo ar individualios konsultacijos personalo, rinkodaros, pardavimų, lyderystės ar kitais klausimais.